Değişim Şartları 

 

Aldığınız her ürün, AyakkabıEfendisi.com® garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü kutusunu tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört gün (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değişim yapabilirsiniz. Ürünü, ürün ile birlikte gelen değişim kartını mutlaka doldurarak değişime göndermelisiniz.

Kutusuz, kutu üzerine bant yapıştırılmış veya tahrip edilmiş ürünlerde değişim yapılmaz kargo ücreti eklenerek tekrar tarafınıza kargo yapılır. Bu yüzden size gelen kutuda ve mutlaka bir kargo poşetine koyularak gönderilmelidir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde değişim yapılacak ürünlerde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapılmadır. Kargo ücreti paylaşımlıdır. Ürünü bize gönderirken biz, tekrar size gönderirken siz ödeme yaparsınız. Yani değişimler de kargoyu teslim alan taraf kargo ücretini öder. Değişimlerde yapacağınız kargo ücreti bir defaya mahsus sadece 11 TL’dir.

 

Ürün ile birlikte gelen “Değişim Kartı” nı doldurduysanız aşağıdaki bilgilerle ürünü kargo yapabilirsiniz.

 

314042275

AyakkabıEfendisi.com

MNG Kargo Varsak Şube

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi dışında yapılan gönderimler de kargo ücreti size aittir.

  

AyakkabıEfendisi.com®